онлайн тв

Новый Канал онлайн

Прямой эфир онлайн

Телепрограмма на сегодня

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:15
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:15
    07:40
    Вар'яти (12+)

  • 07:40
    09:30
    Improv Live Show (12+)

  • 09:30
    11:20
    Х/ф "Жінка-кішка" (12+)

  • 11:20
    13:50
    Х/ф "13 друзів Оушена" (12+)

  • 13:50
    16:20
    Х/ф "Перший месник: Інша війна" (12+)

  • 16:20
    19:00
    Х/ф "Перший месник: Протистояння" (12+)

  • 19:00
    20:20
    Таємний агент (12+)

  • 20:20
    22:30
    Х/ф "Чужий: Заповіт" (12+)

  • 22:30
    00:30
    Х/ф "Дум" (12+)

  • 00:30
    02:15
    Х/ф "Дзвінки" (12+)

  • 02:15
    02:20
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:20
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:20
    Вар'яти (12+)

  • 09:20
    12:00
    Т/с "Грімм" (12+)

  • 12:00
    15:20
    Х/ф "Джек і бобове дерево" (12+)

  • 15:20
    17:15
    Хто зверху? (12+)

  • 17:15
    19:00
    Хто проти блондинок? (12+)

  • 19:00
    20:50
    Хто проти блондинок? (12+)

  • 20:50
    22:40
    Х/ф "Нерв" (12+)

  • 22:40
    00:10
    Х/ф "Ефект Лазаря" (12+)

  • 00:10
    02:30
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:30
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:20
    Вар'яти (12+)

  • 09:20
    12:40
    Т/с "Грімм" (12+)

  • 12:40
    14:00
    Х/ф "Гарфілд" (12+)

  • 14:00
    15:20
    Х/ф "Гарфілд 2" (12+)

  • 15:20
    19:00
    Хто зверху? (12+)

  • 19:00
    20:50
    Хто зверху? (12+)

  • 20:50
    22:40
    Х/ф "Щасливий день смерті" (12+)

  • 22:40
    00:20
    Х/ф "Ніхто не вижив" (12+)

  • 00:20
    02:15
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:15
    02:20
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:20
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:30
    Вар'яти (12+)

  • 09:30
    12:10
    Т/с "Грімм" (12+)

  • 12:10
    15:30
    Х/ф "Амулет Земномор'я" (12+)

  • 15:30
    19:00
    Хто зверху? (12+)

  • 19:00
    20:50
    Хто зверху? (12+)

  • 20:50
    22:50
    Х/ф "Пункт призначення" (12+)

  • 22:50
    00:30
    Х/ф "Полароїд" (12+)

  • 00:30
    02:15
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:15
    02:20
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:20
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:20
    Вар'яти (12+)

  • 09:20
    11:20
    Половинки (12+)

  • 11:20
    16:50
    Топ - модель по-українськи (12+)

  • 16:50
    19:00
    Х/ф "Чужий: Заповіт" (12+)

  • 19:00
    20:50
    Х/ф "Пункт призначення" (12+)

  • 20:50
    22:40
    Х/ф "Пункт призначення 3" (12+)

  • 22:40
    00:10
    Х/ф "Пункт призначення 4" (12+)

  • 00:10
    02:15
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:15
    02:20
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:20
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:10
    М/ф "Гноми вдома" (12+)

  • 07:10
    08:20
    Таємний агент (12+)

  • 08:20
    10:10
    Хто проти блондинок? (12+)

  • 10:10
    15:50
    Хто зверху? (12+)

  • 15:50
    17:30
    М/ф "Тарзан" (12+)

  • 17:30
    19:10
    Х/ф "Джордж із джунглів" (12+)

  • 19:10
    21:00
    Х/ф "Книга джунглів" 2016 (12+)

  • 21:00
    23:20
    Х/ф "Людина-павук" (12+)

  • 23:20
    01:00
    Х/ф "Пункт призначення 5" (12+)

  • 01:00
    02:50
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:50
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:10
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:10
    07:40
    Вар'яти (12+)

  • 07:40
    09:40
    Хто зверху? (12+)

  • 09:40
    11:00
    М/ф "Ману" (12+)

  • 11:00
    13:00
    М/ф "Тарзан" (12+)

  • 13:00
    14:40
    Х/ф "Джордж із джунглів" (12+)

  • 14:40
    16:30
    Х/ф "Книга джунглів" 2016 (12+)

  • 16:30
    18:40
    Х/ф "Людина-павук" (12+)

  • 18:40
    21:00
    Х/ф "Людина-павук-2" (12+)

  • 21:00
    23:40
    Х/ф "Людина-павук 3: Ворог у тіні" (12+)

  • 23:40
    01:40
    Х/ф "Дум" (12+)

  • 01:40
    02:20
    Т/с "Загублені" (12+)

  • 02:20
    03:20
    Зона ночі (12+)

Похожие телеканалы