онлайн тв

Новый Канал онлайн

Прямой эфир онлайн

Телепрограмма на сегодня

  • 06:00
    07:05
    Improv Live Show (12+)

  • 07:05
    07:10
    Kids Time (12+)

  • 07:10
    08:45
    М/ф "Як спіймати перо Жар-Птиці" (12+)

  • 08:45
    08:50
    Kids Time (12+)

  • 08:50
    10:50
    М/ф "Атлантида: Загублена імперія" (12+)

  • 10:50
    13:10
    Х/ф "Знаряддя смерті: Місто кісток" (12+)

  • 13:10
    16:00
    Х/ф "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього" (12+)

  • 16:00
    18:50
    Х/ф "Люди Ікс: Апокаліпсис" (12+)

  • 18:50
    21:00
    Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс" (12+)

  • 21:00
    23:30
    Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха" (12+)

  • 23:30
    01:40
    Х/ф "Здохни" (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    11:00
    Шалена зірка (12+)

  • 11:00
    13:20
    Х/ф "Знаряддя смерті: Місто кісток" (12+)

  • 13:20
    15:50
    Х/ф "Люди Ікс: Темний Фенікс" (12+)

  • 15:50
    18:00
    Х/ф "Люди Ікс: Початок. Росомаха" (12+)

  • 18:00
    19:00
    Lе Маршрутка (12+)

  • 19:00
    21:00
    У кого більше (12+)

  • 21:00
    23:30
    Х/ф "Росомаха" (12+)

  • 23:30
    01:00
    Х/ф "Піраньї" (12+)

  • 01:00
    02:30
    Х/ф "Піраньї 3DD" (12+)

  • 02:30
    02:35
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:35
    05:00
    Зона ночі (12+)

  • 05:00
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    10:10
    Т/с "Мерлін" (12+)

  • 10:10
    13:00
    Х/ф "Кров'ю і потім: Анаболіки" (12+)

  • 13:00
    15:00
    Суперінтуїція (12+)

  • 15:00
    17:00
    Хто зверху? (12+)

  • 17:00
    19:00
    Кохання на виживання (12+)

  • 19:00
    21:00
    Кохання на виживання (12+)

  • 21:00
    23:40
    Х/ф "Лоґан: Росомаха" (12+)

  • 23:40
    01:40
    Х/ф "Вечір судного дня" (12+)

  • 01:40
    02:30
    Т/с "Новенька" (12+)

  • 02:30
    05:00
    Зона ночі (12+)

  • 05:00
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    11:10
    Т/с "Мерлін" (12+)

  • 11:10
    13:10
    Х/ф "Механік" (12+)

  • 13:10
    15:10
    Хто проти блондинок (12+)

  • 15:10
    17:10
    Хто зверху? (12+)

  • 17:10
    19:00
    Діти проти зірок (12+)

  • 19:00
    20:50
    Діти проти зірок (12+)

  • 20:50
    22:40
    Х/ф "Нові мутанти" (12+)

  • 22:40
    01:00
    Х/ф "Післязавтра" (12+)

  • 01:00
    02:50
    Т/с "Новенька" (12+)

  • 02:50
    02:55
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:55
    05:00
    Зона ночі (12+)

  • 05:00
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    11:00
    Т/с "Мерлін" (12+)

  • 11:00
    13:10
    Х/ф "Домашній арешт" 1996 (12+)

  • 13:10
    15:00
    Діти проти зірок (12+)

  • 15:00
    19:00
    Хто зверху? (12+)

  • 19:00
    21:00
    Хто зверху? (12+)

  • 21:00
    22:00
    Вар'яти (12+)

  • 22:00
    00:00
    Х/ф "Смертельний лабіринт" (12+)

  • 00:00
    02:50
    Х/ф "Кістяний томагавк" (12+)

  • 02:50
    02:55
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:55
    05:00
    Зона ночі (12+)

  • 05:00
    06:00
    Абзац (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    09:00
    Вар'яти (12+)

  • 09:00
    10:50
    У кого більше (12+)

  • 10:50
    12:50
    Кохання на виживання (12+)

  • 12:50
    14:50
    Аферисти в сітях (12+)

  • 14:50
    16:50
    Х/ф "Почни спочатку" (12+)

  • 16:50
    19:00
    Супер топ-модель по-українськи (12+)

  • 19:00
    21:00
    Супер топ-модель по-українськи (12+)

  • 21:00
    23:50
    Х/ф "Пірати Карибського моря: Прокляття "Чорної перлини" (12+)

  • 23:50
    02:20
    Х/ф "Росомаха" (12+)

  • 02:20
    02:25
    Служба розшуку дітей (12+)

  • 02:25
    05:20
    Зона ночі (12+)

  • 05:20
    06:00
    Стендап шоу (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    М/с "Майлз із майбутнього" (12+)

  • 07:20
    07:50
    Вар'яти (12+)

  • 07:50
    10:00
    Орел і Решка (12+)

  • 10:00
    12:10
    Орел і Решка (12+)

  • 12:10
    13:10
    Lе Маршрутка (12+)

  • 13:10
    15:10
    Хто зверху? (12+)

  • 15:10
    18:10
    Х/ф "Пірати Карибського моря: Прокляття "Чорної перлини" (12+)

  • 18:10
    21:00
    Х/ф "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" (12+)

  • 21:00
    00:50
    Х/ф "Пірати Карибського моря: На краю світу" (12+)

  • 00:50
    03:00
    Х/ф "Острів Головорізів" (12+)

  • 03:00
    06:00
    Зона ночі (12+)

  • 06:00
    06:05
    Kids Time (12+)

  • 06:05
    07:20
    Мультфільми (12+)

  • 07:20
    10:00
    Х/ф "Острів Головорізів" (12+)

  • 10:00
    11:30
    Діти проти зірок (12+)

  • 11:30
    14:50
    Х/ф "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" (12+)

  • 14:50
    18:10
    Х/ф "Пірати Карибського моря: На краю світу" (12+)

  • 18:10
    21:00
    Х/ф "Пірати Карибського моря: На дивних берегах" (12+)

  • 21:00
    23:40
    Х/ф "Пірати Карибського моря: Помста Салазара" (12+)

  • 23:40
    02:30
    Х/ф "Кістяний томагавк" (12+)

  • 02:30
    03:30
    Вар'яти (12+)

Похожие телеканалы